Tanie Latanie Promocje

Linie Lotnicze oraz PODRÓŻE

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Specjalne stawki na specjalnych warunkach

EmiratesPo sześciu latach starań Lotnisko Warszawa Okęcie im. Fryderyka Chopina przywitało u siebie 6 lutego luksusowe linie lotnicze świata, Emirates. Przewoźnik ten połączył naszą stolicę z miastem górujących ponad chmurami imponujących drapaczy, Dubajem. Bez względu na klasę przelotu podróżowanie tymi liniami lotniczymi robi ogromne wrażenie. Mając porównanie do innych przewoźników warunki, jakie oferuje pasażerom Emirates, mogą wręcz zdumiewać.

Z takiego samolotu aż się nie chce wysiadać

Kursujące po trasie cztery razy w tygodniu niezwykle komfortowe Airbusy posiadają za dodatkową opłatą, wyglądające jak mini apartamenty, prywatne kabiny, które są zaopatrzone w mini barek, zamieniający się w łóżko fotel i prysznic z dostępem do organicznych kosmetyków. Podróżujący w tak luksusowych warunkach mają pełne prawo poczuć się jak szejkowie. Każdy fotel w samolotach przewoźnika standardowo zaopatrzony jest we własne centrum rozrywki, w klasie ekonomicznej posiada dwadzieścia kanałów wideo i czterdzieści cztery muzyczne. Na pokładzie większości samolotów linii lotniczych Emirates, pasażerowie mają dostęp do wi-fi, mogą ze swojego fotela dzwonić, wysyłać smsy i e-maile. Z kolei dostęp do ponad sześciuset kanałów filmowych, muzycznych i informacyjnych mają pasażerowie klas pierwszej i biznes. Mają też dostęp do widoku z umieszczonych na kadłubie trzech kamer, monitorowania przebiegu rejsu na wirtualnej mapie, jak też dostęp do prognozy pogody online.

Promocja na przeloty

Linie lotnicze Emirates chcąc zachęcić nas do podróżowania z nimi na rejsach z Warszawy do Dubaju i dalej do blisko siedemdziesięciu miast Afryki, Dalekiego Wschodu, regionu Australii i Oceanii oraz subkontynentu indyjskiego, przygotowały promocyjne ceny biletów lotniczych. Dostępna w sprzedaży do 31 marca włącznie oferta przewoźnika, obejmuje podróże z Warszawy w terminie od 16 do 31 marca 2013 r. Specjalne stawki zaproponowano nam w związku z tymczasowym wprowadzeniem do obsługi na rejsach Warszawa – Dubaj, Boeingów 777-300ER. Tym modelem samolotów mamy latać do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w okresie od 16 marca do 10 kwietnia. Oferowana promocja obowiązuje jednak na pewnych warunkach. Nasz minimalnych czas pobytu w ZEA nie może być krótszy niż trzy dni, lub też musi od zahaczyć o niedzielę, a maksymalny to cztery miesiące.

Miły i smaczny lot kreuje wizerunek

Na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT częstowani jesteśmy kanapkami z szynką i precelkami. Menu przewoźnika Emirates na dłuższych trasach może nas zszokować imponującymi posiłkami. Z karty dań mamy szansę na zjedzenie m.in. grillowanej piersi kurczaka z karmelizowanymi śliwkami, albo duszonej wołowiny przyrządzonej a w mleczku kokosowym, lub też kurczak curry po tajsku. Wśród personelu pokładowego, co najmniej jedna osoba mówi w języku kraju z lub do którego odbywa się lot. Na pokładzie samolotów Emirates pracują polskie stewardesy i stewardzi.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

X