Tanie Latanie Promocje

Linie Lotnicze oraz PODRÓŻE

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

emirates airlinesEmirates to linie z nad Zatoki Perskiej, które oferują bardzo wysoką jakość usług. Obecnie inwestują w nowe usługi. Około 20 milionów dolarów będzie kosztowała akcja rozpowszechniania darmowego WiFi na pokładach samolotów. Linie zauważyły, że zainteresowanie ta usługą wzrosło o 200 procent. Emirates to jedna z najszybciej rozwijających się linii. Przewoźnik oferuje bardzo wysoką jakość usług i odznacza się bardzo młodą flotą. Linia jest laureatem około 400 nagród. Przybycie tych linii na Okęcie, było inaczej nazywane przybyciem luksusu do portu lotniczego w Warszawie. Każde siedzenie wyposażone jest we własne centrum rozrywki. W klasie ekonomicznej możemy liczyć na filmy a także muzykę. W ofercie znajduje się ponad 44 kanały. Wszyscy turyści mogą korzystając ze swojego fotela wysłać smsy i emaile. Początkowo te usługi były dostępne tylko dla osób, które latały z portu lotniczego w Warszawie do Dubaju.

Port lotniczy a linie Emirates

Lotnisko w Warszawie musiało starać się bardzo długo o linie Emirates, dlatego przybycie samolotów dwa lata temu było ogromnym wydarzeniem. Wraz z linią Emirates do Warszawy przybyły linie lotnicze Quatar Airlines, które również szybko stały się ikoną lotnictwa i wzorem dla innych przewoźników. Możemy być pewni, że lot liniami znad Zatoki Perskiej to poruszanie się w innym wymiarze. Wprawdzie podróż pierwszą klasą kosztuje 14 tysięcy złotych, jednak w fotelu poczujemy się jak w mini apartamencie lub prywatnym hotelu. Bilety lotnicze w klasie ekonomicznej są znacznie tańsze, natomiast w cenę wliczone są także : krótsza odprawa i dojazd z portu lotniczego do hotelu czy miasta.

Przewoźnicy znad Zatoki Perskiej a Lot

Pojawienie się linii lotniczych znad Zatoki Perskiej to poważne wyzwanie dla polskiego przewoźnika. Lot kupując dreamlinery nastawił się na przeloty długodystansowe, czyli między innymi na połączenia z kontynentem azjatyckim. Obecnie wiele kierunków oferuje więcej przewoźników. Dlatego Lot musi uważać, z jednej strony an okazyjne ceny biletów lotniczych u przedstawicieli taniego latania, z drugiej strony an wysoką jakość świadczonych usług w regularnych lotach. Sama karta win czy posiłków znacznie różni się od kanapek w Locie. Pasażer czuje komfort i luksus na każdym kroku. Dlatego Lot postanowił także postawić na reklamę i dzięki bardziej agresywnej polityce odzyskać swoje miejsce na rynku lotniczym.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

X